Zajęcia pozalekcyjne 2019/2020

Zajęcia prowadzone przez nauczycieli w II semestrze

Lp.

Imię i nazwisko

Nazwa zajęć

Klasa

Dzień

Godzina

Sala

Uwagi

1.

Górna Hanna

Klub czytelniczy

OP
i 1-3

piątek

14.00-14.45

biblioteka

 

2.

Bąk Urszula

Świetlica niemieckojęzyczna

1-3

poniedziałek

14.00-14.45

świetlica

 

3.

Beigier Margaretta

Kółko szycia

OP
i 1-3

piątek

14.00-14.45

14

 

4.

Biernacka Alicja

Kreatywne warsztaty artystyczne

OP
i 1-3

 

wtorek

16.00-16.45

świetlica

 

5.

Oliwia Kolek

Język hiszpański

1-3

poniedziałek

14.00-14.45

18

Od 17 lutego 2020

6.

Walkowiak
Michał

Gry i zabawy ruchowe

1-3

poniedziałek

15.45-16.30

Kraina Gier
i Zabaw

 

7.

Hoffmann-Nowicka Lidia

Origami

OP
i 1-3

poniedziałek

14.00-14.45

3

 

8.

Kędzia Marta

Kółko keybordowe

1-3

poniedziałek

13.50-14.35

16

 

9.

Korek Anna

Kółko turystyczne

OP
i 1 -3

poniedziałek

13.50-14.35

12

 

10.

Kruszelnicka Maria

 

 

Kodołamacze

 

 

 

klasa 1a - poniedziałek 12.55-13.40

klasy 0, 1b,1c - środa 14:55-15:40

klasy 2 - środa 13.50-14.35

2

 

11.

Lallouet Anna

Kółko przygotowujące do konkursu wojewódzkiego

7

do ustalenia

do ustalenia

 

 

12.

Lipka-Czajkowska Krystyna

 

RE DESIGN – kółko plastyczno-projektowe

4-8

piątek

15.45-16.30

SPL

 

13.

Luty Damian

 

Koło wolontariackie

6-8

piątek

15.45-16.30

19

 

14.

Michałek Lidia

Tenis stołowy

1-2

 

wtorek po powrocie z zajęć na basenie

16.00-16.45

s. gim.

 

3-6

wtorek po powrocie z zajęć na basenie

16.45-17.30

 

Gimnastyka korekcyjna

1

2

3

poniedziałek

14.00-14.45

14.55-15.40

15.45-16.30

1

Zajęcia dla uczniów posiadających wskazania lekarza (należy dostarczyć nauczycielowi prowadzącemu zajęcia)

 

15.

Piechowiak Aleksander

Koszykówka

7-8

czwartek

07.20-08.05

s. gim.

 

16.

Rogalewska Alicja

Kółko matematyczne

1

2

3

środa

środa

środa

13.50-14.35

14.55-15.40

12.55-13.40

sala klasy 3a

 

17.

Rutkowska Katarzyna

 

Kółko gier planszowych

 i łamigłówek

0P
i 1-3

piątek

14:55-15:40

14

 

 

 

18.

 

 

Saenger Elżbieta

 

 

 

 

 

 

Koło chemiczne „PROTON”

8

poniedziałek

14.55-15.40

SF

 

19.

Sobiak Anna

Koło informatyczne „Centrum Mistrzostwa Informatycznego”

4-6

poniedziałek

14.55 -15.40 (przerwa) 15.45- 16.30

SI

 

Koło prowadzone w ramach Projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

 

20.

Stroiwąs Grażyna

Koło geograficzne

8

czwartek

14.00-14.45

SP

 

21.

Szukała Marzena

Koło flażoletowe

1-3

środa

12.55-13.40

gr. początkująca

14.55-15.40

gr. zaawansow.

14

 

22.

Tratwal Kinga

 

Zajęcia ogólnorozwojowe
z elementami akrobatyki
i gimnastyki artystycznej

1-2

3-6

środa

piątek

15.45-16.30

15.45-16.30

SGiZ

 

 

 

 

23.

Toporski Marian

Piłka nożna
(z elementami treningu)

 0-1

2-3

4-5

6-8

czwartek

czwartek

środa

środa

14.50-15.40

15.45-16.30

14.50-15.40

15.45-16.30

s. gim.

 

24.

Warzycha Bogna

Zajęcia przygotowujące do certyfikatu z języka angielskiego

6-8

wtorek

07.20 – 08.05

18

 

25.

Wojciechowska Jagoda

Koło biologiczne

8

czwartek

14.00-14.45

SP

 

26.

Zięba-Zaborek Beata

Kółko fotograficzne

6-8

poniedziałek

 

15.45-17.15

SPL

Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie

27.

Zys Anna

Koło matematyczne

4-5

czwartek

07.20-08.05

P

 

28.

Joanna Mleczak

Koło matematyczne
„Z matematyką przez wieki”

6-8

wtorek

14.55–15.40

16

 

29.

Joanna Nowotna

Język chiński

1-6

środa

14.00-14.45
gr. zaawansowana

14.55-15.40
gr. początkująca

12

 

30.

Włodzimierz Garbarek

Kółko szachowe

1-8

poniedziałek

14.00-14.45

14.55-15.40

15.45-16.30

12

Uczniowie biorą udział w zajęciach wg podanego przez prowadzącego harmonogramu, w zależności od stopnia zaawansowania.

31. Małgorzata Sroka Kredą, farbą i nie tylko... - zajęcia plastyczne OP
i 1-3
do ustalenia do ustalenia świetlica  
32. Dorota Rydz Kółko gramatyczne 7 do ustalenia do ustalenia    
33. Jarosław Kantorczyk piłka nożna 1-6 piątek 15.45-16.30 SG/boisko  

34.

Anna Kurcz-Kielar

Kółko piłki siatkowej

4-6

środa

07.20-08.05

s. gimn.

 

 

Repetytoria dla uczniów klas 8 w roku szkolnym 2019/2020.

Pobierz

 

 

Odyseja Umysłu.

klasa

termin

sala

trener

2ab

wtorek po basenie

3

Anna Korek, Lidka Nowicka

3ab

środa 6 i 7 lekcja

s.3b

Hanna Staśkowiak, Anna Korek

5a

wtorek 6 lekcja

27

Alicja Biernacka

5ab

wtorek 8 lekcja

27

Grażyna Stroiwąs – Kobyłecka

5bc

środa 1 lekcja

dolna świetlica

Urszula Bąk

5c

środa 8 lekcja

s.3a

Anna Sobiak

6abc

termin ustalany indywidualnie, 3 godziny, średnio raz w miesiącu

29

Hanna Hałas

6b

piątek 7 lekcja

29

Hanna Hałas

7abc8abc

czwartek 7 lekcja

SF

Urszula Bąk

 

Zajęcia pozalekcyjne prowadzone przez firmy zewnętrzne

l.p.

Nazwa zajęć

Dzień

Klasa

Godzina

Klasa

Sala

Prowadzący

zajęcia

1.

Judo

 

poniedziałek

środa

 

 

16.30-17.15

0-4

s. gim. w SP nr 11

os. Wichrowe Wzgórze

Anita Szafczyk

(odbiera dzieci ze świetlicy na trening do SP 11)

2.

Język angielski metodą Helen Doron

poniedziałek

poniedziałek

czwartek

0P-2

3

3

14.55-15.40

14.00-14.45

12.55-13.40

0P-2

3

3

sala kl. 3b

Marta

Brykowska

3.

Gitara

(zajęcia indywidualne)

wtorek

piątek

 

0-8

13.50-15.25

13.30-15.45

0-8

12

Janusz Musielak

4.

Hajdasz

środa

 

 

14.55-15.40

 

0-5

SR

Klaudia Spychalska

5.

GO4Robot

piątek

0-1

2-3

14.00-15.00

15.00-16.00

0-1

2-3

13

Monika Woźniak

Mikołaj Kowalski

6.

„Poznaj swoje ciało” zajęcia

z elementami jogi

czwartek

1-3

4

14.00-14.45

14.55-15.40

1-3

4

SGiR

Emilia Burkiewicz

7.

Ceramika

piątek

1-5

15.00-15.45

1-5

3

Joanna Bucza