Odyseja umysłu

Przejdź do strony: Idea konkursu
Przejdź do strony: Problemy długoterminowe
Przejdź do strony: Problemy Spontaniczne

Sukcesy

Drużyny Społecznej Dwójki wielokrotnie zdobywały wysokie wyniki na Eliminacjach Regionalnych kwalifikując się jednocześnie do udziału w Finale Ogólnopolskim w Gdyni i w Gdańsku.

W roku 2014 drużyna naszej szkoły w składzie: Rami Aidi, Antek Borkowski, Michał Dworak, Paulina Forysiak, Inga Komorowska, Ula Posiadała i Anna Zientek na eliminacjach regionalnych wywalczyła nagrodę Ranatra Fusca - najbardziej prestiżowe wyróżnienie w konkursie przyznawane za wyjątkową kreatywność i podjęcie ryzyka twórczego.

W kolejnym etapie zespół zdobył wicemistrzostwo. Tytuł ten upoważnił drużynę do udziału w Eurofestiwalu. W danym roku finały europejskie odbywały się  na Słowacji, gdzie drużyna  wraz z trenerkami Hanną Hałas i Urszulą Bąk pojechała by godnie reprezentować Społeczną Dwójkę.

W roku 2019 trzy drużyny z naszej szkoły uzyskały awans do Finałów Ogólnopolskich.

W roku 2022 podczas 31. Ogólnopolskiego Finału Odysei Umysłu czwartoklasiści świetnie sobie poradzili. Poziom konkursu jak zwykle był bardzo wysoki, dlatego ogromnie cieszy nas fakt, że nasze drużyny zajęły 3 i 5 miejsce.

Przejdź do strony: Galeria
Przejdź do strony: Grupy
Przejdź do strony: Opiekunowie
Przejdź do strony: Aktualności