Bardzo dziękujemy za udział w konkursie na znaczek walentynkowy Społecznej Dwójki oraz wszystkie nadesłane prace!  :)
Naszym znaczkiem na Walentynce będzie praca Ani Zientek (kl. III b).
Pozostałe piękne prace, które wyróżniamy są autorstwa Wojtka Wiśniewskiego (kl. III c) oraz Poli Wawrzyniak i Niny Kołodziej (kl. III c).

Zapraszamy całą społeczność do udziału w Szkolnej Poczcie Walentynkowej. U Pani Grażynki w holu będą od jutrzejszego południa do nabycia walentynki (w kopertach i znaczkiem zaprojektowanym przez naszą uczennicę - Anię Zientek). Wystarczy napisać jakieś miłe słówko, pozdrowienia do swojego dziecka i wrzucić Walentynkę (z imieniem, nazwiskiem i klasą) do przygotowanej skrzynki w holu. Nasi Walentynkowi Listonosze dostarczą Walentynkę od Państwa w czwartek. Jednocześnie na tablicy w holu proszę szukać Walentynki dla siebie. Może ktoś ma ochotę powiedzieć Państwu coś miłego .....

Poczta Walentynkowa już działa ….

Dziękujemy wszystkim za zabawę Walentynkową. Nasi walentynkowi listonosze mieli pełne ręce roboty – trzeba było dostarczyć ok. 500 Walentynek!!!!

Dzień świętego Walentego umiliły nam Basia Gulczyńska i Ania Zientek, które dla wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły przygotowały własnoręcznie czekoladowe serduszka.
Dziękujemy, było smacznie!!!!!!