Podczas naszej tegorocznej zabawy halloweenowej „Wampiry i nietoperze” trudno było się uchronić przed ugryzieniem. UWOLNIONĄ kroplę krwi chcielibyśmy podarować tym najbardziej potrzebującym, a nigdy nie wiemy, kto nimi będzie.

Jeśli odpowiecie Państwo na nasz apel, chcielibyśmy w dniu 22 lutego 2020 roku zaprosić do szkoły Ambulans Honorowego Krwiodawstwa.30 litrów krwi byłoby pięknym gestem i doskonałym wprowadzeniem w obchody 30-lecia szkoły, które już niebawem. Aby nasz plan się powiódł potrzebujemy minimum 40 chętnych, którzy poświęcą wspomniany sobotni poranek na pomoc innym.

Do tej pory otrzymaliśmy 8 zgłoszeń, ale wierzymy, że znajdą się kolejne chętne osoby, które pomaganie mają we krwi. Zapraszamy całą obecną Społeczność, naszych Absolwentów, ich Rodziców, naszych Przyjaciół, naszych przyszłych Rodziców i wszystkich zainteresowanych spoza naszej społeczności. 

Swój udział w krwawej sobocie można zgłaszać poprzez link rejestracyjny lub przesłać na adres mailowy: rydz.dorota@spolecznadwojka.pl.

Zapraszamy!!!

SU we współpracy z zespołem ds. promocji.

Wstecz