Wspieramy się wzajemnie

Akcja  #WspieramySięWzajemnie

Na stronie internetowej  publikujemy oferty usług świadczonych przez firmy rodziców, rodzin nauczycieli i pracowników oraz przyjaciół Naszej szkoły.

Wiele z tych firm zostało z dnia na dzień, nie ze swojej winy, pozbawionych  jakiegokolwiek przychodu. 

Jeśli mamy możliwość, to zachęcajmy do korzystania z tych usług i w ten sposób wspierajmy się nawzajem. Razem przetrwamy ten trudny czas.

Oferty usług przesyłamy na adres: rada.rodzicow@spolecznadwojka.pl

Przy zamawianiu usług u oferentów podajemy hasło: "SPOŁECZNA DWÓJKA RAZEM"

Lp. Rodzaj usługi/oferty           Nazwa firmy/Dane kontaktowe Załączniki
1. gastronomia/catering

Restauracja BULWAR, Stary Rynek 37
Restauracja POZNAŃ PÓŁNOC by FairPlayce

Przygotowaliśmy specjalna ofertę na ŚWIĘTO NIEPODLEGLOŚCI. Co roku mieszkańcy Poznania przychodzą do naszych restauracji na specjalne menu z gęsiną tego dnia i świętomarcińskie rogale, więc i w tym roku nie może ich zabraknąć. Skomponowaliśmy wobec tego specjalną ofertę wywozową GĘSINA NA ŚW. MARCINA - od poniedziałku 9.11.20 do końca listopada. Restauracja jest otwarta również w środę 11.11.20, zatem i tego dnia możliwy jest do Państwa dowóz naszych potraw. Co więcej, ofertę można dowolnie uzupełniać potrawami z naszego Menu Wywozowego, zatem jeżeli ktoś nie jest fanem gęsi, na pewno znajdzie coś innego dla siebie, również Dzieciaków!

Oferta GĘSINA NA ŚW. MARCINA jest taka sama w obu restauracjach, zatem istotnym kryterium wyboru powinna być odległość Zamawiającego od danej lokalizacji.

Oferta Stary Rynek

Oferta Poznań Północ

2. fotografia

Fotografia Rodzinna Bobofotka, ul.Sadowa 33

Zapraszamy na najpiękniejsze rodzinne sesje świąteczne. Niech ten trudny czas nie odbierze Wam radości Świąt, a wspólne chwile zatrzymane w kadrze pozwolą zachować w pamięci te dobre momenty. Oderwijcie się przez chwilę od codzienności, pozwólcie sobie na beztroskie świętowanie, a gwarantujemy, że Wasze dzieci nie będą chciały wyjść ze studia. :-) W tym roku przygotowaliśmy dla Was dwie świąteczne aranżacje. Jedna jasna, nowoczesna w stylu scandi, druga nastrojowa w klimacie minionych lat. Studio znajduje się w bliskiej okolicy naszej szkoły, na Starych Winogradach, przy ulicy Sadowej 33.

Strona

Link do rezerwacji

3. gastronomia/catering

REVOLTA FOOD

Zapraszamy do składania oferty na potrawy świąteczne i sylwestrowe.

Menu i kontakt