Akcje społecznej dwójki

Przejdź do strony: Bieg Społecznej Dwójki
Przejdź do strony: Piknik Społecznej Dwójki
Przejdź do strony: Kolory sceny
Przejdź do strony: Dni Patrona
Przejdź do strony: Ciasteczko na Litwę
Przejdź do strony: Akcja "Krokusik"

Uwalniamy dobre maniery

Minęły już 2 miesiące nowej rzeczywistości, w której uczymy się w domu, a naszą klasą stał się Classroom . Tu przenieśliśmy część naszych kontaktów i szkolnego życia.

 

W związku z tym chcemy kontynuować UWALNIANIE KULTURALNEGO ZACHOWANIA i DOBRYCH MANIER , w skrócie COOLTURA, a może COOLTURKA?

 

Chcemy również w ramach zajęć online czuć, że zachowujemy się wobec siebie uprzejmie i zgodnie z zasadami savoir vivre, które mają nowe oblicze w życiu Classroomu.

Odybł się zatem planowany już przed pandemią konkursem na emotikony czy piktogramy (ilustrujące najważniejsze w życiu szkoły zasady kulturalnego zachowania), aby dopasować go do naszego obecnego życia szkolnego

Spłynęło do nas bardzo dużo ciekawych prac.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i gratulujemy zwycięzcom.

Wyróżniliśmy następujące prace, których autorami są:

Gabriela 1a, Ryszard 2b, Paulina 3a, Hanna 4a, Matylda 4b, Antonina 5b, Zuzanna 5b, Maurycy 5b, Weronika 5c, Michał 5c, Barbara 5c, Alicja 6b, Julianna 6b, Patryk 6b, Jakub 6c, Michał 7a, Michał 7a, Maja 7b, Maja 7c.

Nagrody będą na Was czekać w szkole – odbierzecie je razem ze świadectwem. Nagrodą jest poduszka z nadrukiem według Waszego projektu.

Przejdź do strony: Zostań reporterem szkolnej Home TV
Przejdź do strony: Międzynarodowy Dzień Kropki
Przejdź do strony: Uwalniamy święta nie tylko od święta