Szanowna Społeczności Szkolna,

w imieniu naszej Koleżanki Anety Milczarek, nauczycielki (kiedyś także Społecznej Dwójki) zwracamy się z wielką prośbą o wsparcie w niezwykle trudnej sytuacji w której znalazł się jej syn. U 8-letniego Michała zdiagnozowano złośliwy nowotwór układu nerwowego - neuroblastomę. Koszt leczenia Michała oszacowano na ok. 1,5 mln zł. Nie możemy pozostać obojętni na tragedię rodziny Pani Anety i wierzymy, że dzięki wsparciu naszej społeczności uda się uratować Michała.

Świetlica Szkolna organizuje aukcję prac plastycznych z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie syna Pani Anety. Chętne dzieci i młodzież wykonują pracę płaską na temat: Pokoloruj świat Michała i przynoszą ją do świetlicy do wtorku 13 listopada. Wszystkie prace zostaną wywieszone na tablicy w holu szkoły. Kwotę za którą gotowi są Państwo wylicytować daną pracę wpisują Państwo do specjalnego zeszytu na biurku Pani Grażynki. Cena wywoławcza każdej pracy to 30 zł. Aukcja potrwa do 21 listopada - wówczas obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości. Uczcijmy go w godny sposób otwierając nasze serca :)

Wpłat można oczywiście dokonywać w dowolnym momencie i w dowolnej kwocie na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: 1864 pomoc dla Michała Milczarek


Zwracamy się do wszystkich ludzi o dobrym sercu o wsparcie finansowe, które pozwoli nam nadal cieszyć się obecnością Michasia w naszej rodzinie - tak brzmi apel rodziców Michała.


Dziękujemy w imieniu Rodziców Michała!

Wychowawczynie Świetlicy