W dniu dzisiejszym, tj. 15 kwietnia 2019 r. rozpoczął się egzamin ósmoklasisty. W naszej szkole przystąpiło do niego 50 uczniów.  Dzisiaj uczniowie piszą test z języka polskiego, w dniu jutrzejszym z matematyki, a w środę z języka angielskiego.

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia.

 

W roku szkolnym 2018/2019 Wielkopolski Kurator Oświaty zorganizował dla uczniów szkół podstawowych i dotychczasowych gimnazjów 22 konkursy przedmiotowe, w których uczestniczyło około 21 tys. uczniów ze szkół podstawowych i około 16 tys. z dotychczasowych gimnazjów lub klas dotychczasowych gimnazjów z terenu województwa wielkopolskiego. Tytuł laureata uzyskało 267 uczniów.

Czytaj więcej...

Regulamin Biegu 5,4km

Zapraszamy do udziału w 5. Biegu Społecznej Dwójki. Bieg 5,4 km, NW lub marsz! Cały dochód zostanie przeznaczony na cel charytatywny.
Więcej informacjina FB.

Formularz:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3MkzP0wVY-9kYoFthiFTzO76WZiKl_IMxA7hkx6xqOLH6rw/viewform

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Galeria

Jury oceniało: samodzielność, pomysłowość, estetykę wykonania, oryginalność oraz zgodność z tematem.

Zwycięzcy:
I miejsce: Dobrochna Olma kl. 1a
Lena Nowakowska kl. 5 b

II miejsce: Nina Kopczyńska kl. 3 c
Basia Kułakowska kl. 4 b

III miejsce: Olimpia Jędrzejewska z kl. 1 b
 
Wyróżnienia: Staś Andrzejewski  kl. 1 a
Zosia Serwańska  kl. 1 a

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Wychowawczynie świetlicy

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Galeria

Ależ to był radosny dzień! Przygotowania trwały od kilku dni, bo w tym roku  - Pokaz mody. Solidnie trzeba było wziąć się do pracy, bo stroje i wszelkie akcesoria użyte w pokazie należało wykonać samodzielnie, ewentualnie z niewielką pomocą dorosłych, no i najlepiej ekologicznych materiałów. Zużyliśmy kilkadziesiąt rolek krepiny, bibuł, szmatek, sznurków, filców i… Wyobraźnię to my mamy, szybko wyczarowaliśmy różnobarwne kwiaty, torebki, krawaty, muszki, spódniczki, bluzeczki. Królowały nakrycia głowy: kapelusze, wianki, czapeczki w rozmaitych kształtach i kolorach. Trzeba było pomyśleć jak to wszystko zaprezentować. I znowu popisaliśmy się pomysłowością. Były tańce, piosenki, całe układy taneczne, dzieci maszerowały po wybiegu przy muzyce. Po pokazie mody klasy po kolei prezentowały piosenki o tematyce wiosennej. Było dużo śmiechu, taka impreza sprawiła wiele radości i dzieciom i dorosłym.

Czytaj więcej...


Gratulujemy naszym wspaniałym pływakom którzy brali udział w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Podstawowych Szkół Niepublicznych. Zawody odbyły się w dwóch etapach.W pierwszym startowały dzieci młodsze z roczników:2012,2011.2010 i 2009. W drugim etapie startowały dzieci z roczników: 2008,2007,2006.
Pozio był bardzo wysoki.Brało udział 9 szkół.
Nasza szkoła zdobyła III miejsce w ogólnej punktacji,oraz III miejsce w wyścigu sztafet drużynowych.
Pierwsze miejsce zdobyła Zosia Muszyńska
Drugie miejsce zdobyła Marysia Jasiewicz
Trzecie miejsce zdobyła Tosia Idżkowska i Wojtek Niełacny
Drużyna sztafety to:
Amelia Witczak
Szymon Śliwiński
Agnieszka Wojciechowska
Wojtek Niełacny
Pola Janińska
Mateusz Machura
Jesteście wspaniali GRATULUJĘ!
L.Michałek

Galeria