logo

Szanowni Państwo, przedstawiamy wyniki rekrutacji do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego STO w Poznaniu.

Pobierz

 

Podczas sobotnich eliminacji nasi uczniowie zaprezentowali m. in. innowacyjne systemy napędowe, ultralekkie struktury zdolne udźwignąć dziesiątki kilogramów, pomysłowe przedstawienia teatralne, unikalne kostiumy
i dekoracje oraz instrumenty własnej produkcji.

Gratulujemy wszystkim występującym drużynom, a szczególnie tym, które uzyskały najlepsze wyniki. Awans do Finałów Ogólnopolskich zdobyli następujący Odyseusze:

Weronika Grenda, Jowita Mączyńska, Barbara Sztolcman, Gustaw Dominikowski i Jakub Gawroński z klasy 4c oraz Matylda Paszek, Antonina Dobek, Lea Skrzypek, Zuzanna Podbylska,  Maja Serwańska, Marta Henkiel, Hanna Szczepańska, Agnieszka Wojciechowska, Lena Zysnarska, Magdalena Laskowska i Zofia Bednarska z klas szóstych.

Galeria

Zapraszamy do lektury drugiego numeru Gazetki Edukacji Wczesnoszkolnej.

pobierz

UWAGA! Trwa konkurs UNICEF na najbardziej oryginalną laleczkę UNICEF. Każdy może zagłosować, zajmuje to tylko chwilę. Glosowanie trwa  do 15.03.19 -  do godziny 11.00 poprzez stronę http://wszystkiekoloryswiata.pl/lalka/105.Zagłosuj!
 
Nagrodą w konkursie na najbardziej oryginalną laleczkę jest koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF Majki Jeżowskiej w zwycięskiej szkole.
photo
Uczniowie pracują w dzień i w nocy, w dni powszednie i w weekedy w szkole i w domach tak by jak najlepiej wypaść na eliminacjach regionalnych, które odbędą się już
w najbliższą sobotę. Trzymamy kciuki za udane występy!
Fotorelacja z przygotowań:Galeria