PROJEKTY I INONWACJE 2
 
GOSC
 
SUKCESY
 
ODYSEJA
 
SUKCESY
 
SWIETICa
 

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniach 11.12 i 18.12 sekretariat szkoły jest czynny do godziny 15.00.

Szanowni Państwo

W dniach 27.12, 28.12 oraz 29.12 nasza świetlica będzie pełniła dyżur świąteczny.

Wszystkie osoby, które są zainteresowane proszę zgłaszać chęć skorzystania z dyżuru w sekretariacie szkoły do 08.12.2017.

Szymon Gogolewski

 

logo 1procent

Cyfrowo Bezpieczni

logo cyfrowobezpiecznipl

Świetlica Społecznej Dwójki Blog

Świetlica Społecznej Dwójki

  • To już ten czas ... Świetlicowa produkcja kartek świątecznych ruszyła pełną parą😊

Radosne SPO blog klasy 1a

Radosne SPO

  • Andrzejkowe wróżbyKtóż nie chciałby wiedzieć co czeka go w przyszłości!  Chociaż mamy dopiero sześć lat wiemy , że to jest...

Małe SPO blog klasy 1b

Małe Spo

  • Najpierw było pytanie koleżanki: - Proszę Pani, a będziemy mogli się przebrać na Halloween?Potem było pytanie pani Agi: - Co...

Szanowni Państwo,

nasza szkoła wzięła udział w projekcie Cyfrowo Bezpieczni. Podstawowym elementem cyfrowego bezpieczeństwa w szkołach jest wiedza i świadomość uczniów, ale także nauczycieli i rodziców na temat możliwych zagrożeń i ryzyka związanego z korzystaniem z Internetu i nowoczesnych narzędzi cyfrowych. Projekt Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa został stworzony po to, by skutecznie odpowiedzieć na problemy i wyzwania związane z bezpiecznym korzystaniem z zasobów cyberprzestrzeni w polskich szkołach.

Szczególną wagę przywiązywać będziemy do tego, by umiejętnie motywować dyrektorówł, nauczycieli i rodziców do aktywności w sferze profilaktyki i zachęcania uczniów do odpowiedzialnych zachowań w Sieci. Zaproponujemy systemowe rozwiązania, które pozwolą lepiej wykorzystywać narzędzia cyfrowe dla wspierania rozwoju uczniów, przy jednoczesnym zapewnieniu dzieciom bezpieczeństwa i nauczeniu ich zasad mądrego korzystania z Internetu i urządzeń cyfrowych.